dnes je:
pondělí 17.12.2018

svátek má
dnes: Daniel
zítra:   Miloslav

Vtip dne:
"Pane, kupte sněženky manželce." "Nemám žádnou manželku!" "Tak kupte sněženky milence." "Nemám milenku!" "Tak je kupte sobě, že máte tak šťastný a spokojený život."

novinky
28.9.2008
Adamov-sport, fotbal.. rozpis podzim 2008


Fotbal

IV.třída muži 2008/09

kolo Domácí Hosté Termín  podzim jaro
14. kolo Bořitov B FK Adamov 09.11. 11:15
1:2 (0:2)
 
2. kolo Voděrady FK Adamov 16.08. 10:00 2:4 (1:1)  
3. kolo FK Adamov Kořenec B 23.08. 16:30 2:1 (1:1)  
4. kolo Lomnice FK Adamov 30.08. 16:30 3:2 (1:1)  
5. kolo FK Adamov Vranová 06.09. 16:30 4:2 (2:2)  
6. kolo FK Adamov Lažánky 13.09. 16:00 6:0 (1:0)  
7. kolo Doubravice B FK Adamov 20.09. 16:00 4:2 (1:2)  
8. kolo FK Adamov Vilémovice B 27.09. 16:00 5:0 (1:0)  
9. kolo Valchov FK Adamov 05.10. 15:30 0:2 (0:0)  
10. kolo FK Adamov Svitávka 11.10. 15:30 3:0 (0:0)  
11. kolo Cetkovice FK Adamov 19.10. 15:00 5:2 (3:1)  
12. kolo FK Adamov Březová B 25.10. 14:00 2:0 (1:1)  
13. kolo Benešov FK Adamov 02.11. 13:30    

II. třídy dorostu, skupina A 2008/09

kolo Domácí Hosté Termín  podzim jaro
1. kolo Sloup FK Adamov 30.08. 14:15 2:2 (1:0)  
2. kolo Kotvrdovice FK Adamov 07.09. 14:15 2:5 (1:0)  
3. kolo FK Adamov Vavřinec 13.09. 13:45 8:2 (3:1)  
4. kolo Jedovnice FK Adamov 21.09. 13:45 6:2 (1:0)  
5. kolo FK Adamov Lipovec 27.09. 13:45 6:0 (2:0)  
6. kolo Rudice FK Adamov 04.10. 15:30 4:2 (2:2)  
7. kolo FK Adamov Olomučany 11.10. 13:15 6:0 (1:0)  
8. kolo Lažany FK Adamov 19.10. 14:00 0:8 (0:4)  
9. kolo FK Adamov Ráječko 25.10. 11:45 4:0 (2:0)  

II. třída žáků, skupina A 2008/09

kolo Domácí Hosté Termín  podzim jaro
2. kolo Vavřinec FK Adamov 31.08. 10:30 0:8 (0:2)  
3. kolo FK Adamov Kotvrdovice 06.09. 14:30 3:1 (2:0)  
1. kolo FK Adamov Sloup 11.09. 17:00 1:0 (0:0)  
4. kolo Jedovnice FK Adamov 13.09. 14:00 1:1 (1:1)  
5. kolo FK Adamov Ráječko 20.09. 10:00 9:0 (1:0)  
6. kolo FK Adamov Rudice 27.09. 11:00 6:0 (3:0)  
7. kolo Rájec-Jestřebí FK Adamov 05.10. 10:00 1:4 (0:3)  
8. kolo FK Adamov Blansko 11.10. 11:00 0:3 (0:1)  
9. kolo Černá Hora FK Adamov 19.10. 10:00 0:4 (0:2)  
10. kolo FK Adamov Lipovec 25.10. 10:15 2:1 (1:1)  
11. kolo Ostrov FK Adamov 02.11. 10:00    

II. třídy přípravek, skupina A (DVOUKOLOVĚ) 2008/09

kolo Domácí Hosté Termín  podzim jaro
1. kolo FK Adamov Vavřinec 06.09. 13:00 0:9 (0:5)  
2. kolo FK Adamov Boskovice 13.09. 10:00 2:5 (1:2)  
3. kolo Lipovec FK Adamov 17.09. 17:00 2:2 (2:0)  
4. kolo FK Adamov Lipůvka 27.09. 09:30 5:5 (2:2)  
5. kolo Olomučany FK Adamov 01.10. 17:00 1:11 (1:4)  
6. kolo Vavřinec FK Adamov 08.10. 17:00 7:1 (4:0)  
7. kolo Boskovice FK Adamov 16.10. 17:00 5:2 (2:0)  
8. kolo FK Adamov Lipovec 25.10. 09:00 3:0 (1:0)  
9. kolo Lipůvka FK Adamov 29.10. 16:00    
10. kolo FK Adamov Olomučany 01.11. 10:00    
 

 
2007/2008 OP III.třídy
 
   jaropodzim
16. kolo30.03.Adamov - Ráječko0:1 (0:0)  0:2 (0:2)
17. kolo06.04.Vavřinec - Adamov6:2 (3:1)3:2 (3:0)
18. kolo13.04.Adamov - Úsobrno4:0 (1:0)0:2 (0:0)
19. kolo20.04.Lipůvka - Adamov5:0 (1:0)4:0 (2:0)
20. kolo27.04.Adamov - Kunštát B1:0 (0:0)1:2 (1:1)
21. kolo04.05.Adamov - Olomučany1:3 (1:1)1:7 (1:4)
15. kolo08.05.Vysočany - Adamov0:02:2 (2:1)
22. kolo11.05.Vilémovice - Adamov0:0 (0:0)2:3 (2:1)
23. kolo18.05.Adamov - Ostrov2:1 (1:0)1:0 (1:0)
24. kolo25.05.Skalice - Adamov2:1 (1:0)2:1 (1:1)
25. kolo01.06.Adamov - Olešnice B1:1 (0:0)0:1 (0:0)
26. kolo08.06.Knínice - Adamov0:05:0 (2:0)
14. kolo15.06.Adamov - Šošůvka2:2 (2:1)2:3 (1:1)
 
Tabulka soutěže na výsledky - tabulky
 
2007/2008 OP II.třídy dorostu
 
   jaropodzim
33. kolo30.03.Adamov - Skalice2:2 (0:0)  2:1 (1:0)
34. kolo06.04.Rudice - Adamov1:0 (0:0)0:1 (0:1)
18. kolo13.04.Adamov - Lipovec5:1 (2:0)0:2 (0:1)
27. kolo18.04.Kunštát - Adamov2:1 (1:0)2:1 (2:1)
19. kolo20.04.Vavřinec - Adamov0:5 (0:1)0:2 (0:1)
20. kolo27.04.Adamov - Vísky5:0 (3:0)1:1 (0:1)
29. kolo01.05.Kořenec - Adamov0:2 (0:1)1:3 (0:1)
21. kolo04.05.Ráječko - Adamov0:1 (0:0)0:10 (0:3)
28. kolo08.05.Adamov - Doubravice4:0 (1:0)3:0 (1:0)
22. kolo10.05.Adamov - Lažany2:2 (1:1)3:2 (3:1)
23. kolo18.05.Svitávka - Adamov1:0 (1:0)0:3 (0:3)
30. kolo23.05.Lysice - Adamov2:2 (1:1)1:0 (1:0)
24. kolo25.05.Adamov - Černá Hora2:1 (1:1)1:0 (1:0)
31. kolo30.05.Adamov - Olomučany7:0 (2:0) 
25. kolo01.06.Lipůvka - Adamov0:3 (0:1)1:1 (0:1)
32. kolo06.06.Sloup - Adamov 3:3 (1:3)2:2 (0:1)
26. kolo08.06.Adamov - Jedovnice5:1 (2:0)3:2 (1:1)
     
14. kolo15.06.Olomučany - Adamov0:1 (0:0) 
 
Tabulka soutěže na výsledky - tabulky
2007/2008 OP žáci
 
   jaropodzim
17. kolo06.04.Černá Hora - Adamov0:3 (0:2)2:2 (1:0)
18. kolo13.04.VOLNO  
19. kolo20.04.Jedovnice - Adamov0:3 (0:1)4:2 (4:0)
20. kolo27.04.Adamov - Sloup12:1 (5:1)8:0 (6:0)
16. kolo01.05.Adamov - Ráječko3:1 (3:1)10:1 (4:0)
21. kolo04.05.Adamov - Ostrov9:1 (1:1)10:0 (9:0)
15. kolo08.05.Šošůvka - Adamov0:8 (0:2)0:9 (0:3)
22. kolo11.05.Olomučany - Adamov0:3 (0:1)0:5 (0:2)
23. kolo17.05.Adamov - Rájec-Jestřebí4:1 (2:1) 12:0 (6:0)
24. kolo25.05.Rudice - Adamov3:2 (3:0)0:6 (0:2)
25. kolo01.06.Adamov - Kotvrdovice12:0 (5:0)4:0 (2:0)
26. kolo08.06.Blansko B - Adamov3:2 (1:0)0:5 (0:3)
14. kolo15.06.Adamov - Lipovec8:0 (1:0)5:1 (3:0)
 

 
2006/2007 OP III.třídy
 
   jaropodzim
14. kolo28.9.Lysice - Adamov5:0 (3:0)   5:0 (2:0)
15. kolo16.6.Olešnice B - Adamov3:1 (2:1)0:3 (0:1)
16. kolo1.4.Adamov - Benešov3:0 (2:0)0:1 (0:1)
17. kolo8.4Vilémovice - Adamov1:1 (0:0)1:1 (1:1)
18. kolo15.4Adamov - Ráječko B3:1 (2:1)4:0 (2:0)
19. kolo22.4.Knínice - Adamov2:4 (1:3)3:2 (0:2)
20. kolo29.4.Adamov - Vavřinec2:1 (1:1)2:2 (1:2)
21. kolo6.5.Vysočany - Adamov0:1 (0:0)1:3 (0:2)
22. kolo13.5.Adamov - Ostrov0:3 (0:1)1:1 (0:1)
23. kolo20.5.Kunštát B - Adamov3:0 (1:0)2:3 (0:2)
24. kolo27.5.Adamov - Šošůvka1:3 (1:0)1:3 (0:0)
25. kolo3.6.Úsobrno - Adamov1:2 (1:2)3:1 (3:1)
26. kolo10.6.Adamov - Lipůvka1:1 (0:0)2:3 (1:3)
 
Tabulka soutěže na výsledky - tabulky
 
2006/2007 OP II.třídy dorostu
 
   jaropodzim
16. kolo28.9.Lažany - Adamov1:6 (0:2)   0:8 (0:1)
17. kolo17.6.Skalice - Adamov1:2 (1:1)0:4 (0:4)
18. kolo1.4.Adamov - Lipovec6:2 (3:1)5:1 (2:0)
19. kolo8.4.Vísky - Adamov0:1 (0:0)0:3 (0:1)
20. kolo15.4.Adamov - Ráječko6:1 (4:1)2:0 (1:0)
21. kolo22.4.Č. Hora - Adamov0:00:4 (0:2)
22. kolo29.4.Adamov - Blansko B2:3 (0:2)3:1 (0:0)
23. kolo6.5.Olomučany - Adamov2:9 (1:4)0:6 (0:1)
24. kolo13.5.Adamov - Svitávka1:0 (1:0)3:1 (2:0)
25. kolo20.5.V. Opatovice - Adamov1:2 (0:1)0:11 (0:5)
26. kolo27.5.Adamov - Kunštát3:0 (1:0)2:2 (2:0)
27. kolo3.6.Kotvrdovice - Adamov1:2 (0:1)0:3 (0:2)
28. kolo10.6.Adamov - Sloup3:3 (1:2)5:0 (0:0)
29. kolo8.5.Doubravice - Adamov1:5 (1:1)0:7 (0:4)
30. kolo23.5.Adamov - Lysice3:0 (2:0)4:0 (2:0)
 
Tabulka soutěže na výsledky - tabulky
2006/2007 OP žáci
 
   jaropodzim
14. kolo11.10.Lipůvka - Adamov1:2 (1:1)2:2 (2:2)
15. kolo16.6.Adamov - Jedovnice2:0 (0:0)3:0 (1:0)
16. kolo1.4.Rudice - Adamov1:3 (1:1)2:1 (0:0)
17. kolo8.4.Lipovec - Adamov0:2 (0:0)1:4 (0:2)
18. kolo15.4.Adamov - Bořitov3:012:0 (8:0)
19. kolo21.4.Ráječko - Adamov2:1 (0:1)1:3 (0:2)
20. kolo29.4.Adamov - Vavřinec6:1 (3:0)2:1 (0:1)
21. kolo6.5.Olomučany - Adamov1:3 (0:2)0:5 (0:2)
22. kolo13.5.Adamov - Blansko B7:1 (5:1)1:0 (0:0)
23. kolo19.5.Šošůvka - Adamov0:1 (0:0)0:12 (0:9)
24. kolo27.5.Adamov - Lažany7:0 (3:0)7:0 (3:0)
25. kolo3.6.Kotvrdovice - Adamov0:14 (0:4)0:11 (0:5)
26. kolo10.6.Adamov - Sloup11:0 (3:0)13:1 (8:0)
 

 
2005/2006 OP II.třídy
 
   jaropodzim
14. kolo14.8.Doubravice - Adamov3:2 (2:2)1:3 (1:3)
15. kolo10.6.Adamov - Rudice4:3 (1:2)2:6 (1:1)
16. kolo3.5.Skalice n.Svitavou - Adamov3:2 (1:1)0:3 (0:1)
17. kolo8.5.Adamov - Olešnice1:3 (0:2)1:2 (0:2)
18. kolo9.4.Vísky - Adamov1:2 (1:0)1:1 (0:0)
19. kolo16.4.Lipovec - Adamov3:0 (1:0)3:1 (2:0)
20. kolo23.4.Adamov - Kotvrdovice1:3 (1:1)2:0 (1:0)
21. kolo4.6.Adamov - V. Opatovice3:7 (1:4)2:6 (0:5)
22. kolo12.5.Jedovnice - Adamov3:12:1 (1:0)
13. kolo6.5.Adamov - Černá Hora2:2 (0:0)1:2 (1:0)
24. kolo14.5.Bořitov - Adamov5:2 (2:1)5:1 (2:0)
25. kolo21.5.Adamov - Kořenec4:1 (0:1)0:3 (0:1)
26. kolo28.5.Boskovice B - Adamov3:4 (1:1)0:0
 
Tabulka soutěže na výsledky - tabulky
 
 
2005/2006 OP II.třídy dorostu
 
     
14. kolo5.11.Doubravice - Adamov2:2 (2:2)0:6 (0:2)
15. kolo10.6.Adamov - Olomučany8:0 (5:0)4:1 (1:1)
16. kolo19.5.Skalice n.Svitavou - Adamov4:2 (1:1)2:4 (2:2)
17. kolo8.5.Adamov - Kotvrdovice 1:1 (0:1)
18. kolo9.4.Vísky - Adamov0:6 (0:4)1:0 (0:0)
19. kolo16.4.Lipovec - Adamov5:2 (2:2)2:2 (0:1)
20. kolo23.4.Adamov - Ráječko2:1 (0:0)0:2 (0:1)
21. kolo4.6.Adamov - Šošůvka3:2 (1:2)0:4 (0:3)
22. kolo2.6.SK Jedovnice - Adamov3:1 (1:1)1:2 (1:0)
23. kolo6.5.Adamov - Černá Hora3:1 (1:1)0:3 (0:0)
24. kolo14.5.Kunštát - Adamov1:2 (0:0)1:4 (1:1)
25. kolo21.5.Adamov - Svitávka4:0 (2:0)1:1 (1:1)
26. kolo28.5.Drnovice - Adamov2:3 (0:2)3:0 (1:0)
 
2005/2006 OP žáci
 
     
14. kolo27.4.Lažany - Adamov5:0 (0:0)2:2 (1:2)
15. kolo10.5.Adamov - Sloup0:00:4 (0:2)
16. kolo volno  
17. kolo8.5.Lipovec - Adamov1:1 (0:1)1:1 (0:0)
18. kolo8.4.Adamov - Ráječko3:1 (0:1)1:0 (0:0)
19. kolo28.5.Rájec-Jestřebí - Adamov 4:0 (1:0)
20. kolo16.4.Kotvrdovice - Adamov2:1 (1:0)4:4 (4:1)
21. kolo23.4.Adamov - Vavřinec7:0 (5:0)7:1 (3:1)
22. kolo30.4.Lipůvka - Adamovodloženo 17.5.0:6 (0:2)
23. kolo6.5.Adamov - Bořitov13:0 (7:0)5:1 (1:1)
24. kolo4.6.Adamov - Rudice7:1 (3:0)1:3 (0:3)
25. kolo14.5.Blansko - Adamov1:3 (1:1)1:4 (0:2)
26. kolo21.5.Adamov - Šošůvka5:1 (2:0)5:0 (0:0)
 
 

 
2004/2005 OP II.třídy
 
    podzim
14. kolo14.11.Sokol Černá Hora - Adamov3:2 (0:0)   1:0 (0:0)
15. kolo3.4Adamov - Kotvrdovice2:2 (1:0)2:0 (0:0)
16. kolo10.4.Sokol Kořenec - Adamov1:3 (1:1)3:4 (1:3)
17. kolo17.4.Adamov - Sokol Vísky0:2 (0:1)1:3 (1:2)
18. kolo23.4.Rudice - Adamov3:1 (1:0)0:0
19. kolo1.5.AFK Letovice - Adamov2:4 (1:2)2:2 (1:1)
20. kolo8.5.Adamov - Malá Haná Knínice2:0 (0:0)2:2 (1:0)
21. kolo15.5.Sokol Lipovec - Adamov0:03:0 (3:0)
22. kolo22.5.Adamov - SK Jedovnice3:1 (3:1)1:3 (0:1)
23. kolo29.5.Sokol Lysice - Adamov0:3 (0:3)3:2 (1:0)
24. kolo5.6.Adamov - Sokol Doubravice2:3 (1:1)2:2 (2:0)
25. kolo12.6.Sokol Bořitov - Adamov2:2 (2:1)1:1 (0:0)
26. kolo19.6.Adamov - Skalice n.Svitavou0:2 (0:0)1:1 (0:0)
 
Tabulka soutěže na výsledky - tabulky
 
 
2004/2005 OP II.třídy dorostu
 
    podzim
16. kolo Kotvrdovice - Adamov 2:0
17. kolo3.4Adamov - Šošůvka1:1 (1:0)0:1 (0:1)
18. kolo10.4.Lipůvka - Adamov5:1 (1:0)3:2 (1:1)
19. kolo17.4.Adamov - Vísky1:2 (0:1)0:2 (0:2)
20. kolo24.4.Svitávka - Adamov1:4 (0:3)2:3 (0:1)
21. kolo30.4.Olomučany - Adamov2:1 (1:0)1:1 (0:1)
22. kolo8.5.Adamov - Ráječko6:0 (2:0)1:3 (0:1)
23. kolo15.5.Sokol Lipovec - Adamov1:2 (1:0)1:1 (0:0)
24. kolo22.5.Adamov - SK Jedovnice5:3 (2:2)2:4 (1:2)
25. kolo29.5.Drnovice - Adamov1:1 (1:0)4:1 (2:0)
26. kolo5.6.Adamov - Lysice 1:6 (0:0)
27. kolo11.6.Doubravice - Adamov2:1 (1:1)0:7 (0:2)
28. kolo19.6.Adamov - Blansko2:7 (1:2)1:2 (1:0)
29. kolo13.5.Skalice n.Svitavou - Adamov0:1 (0:1)2:3 (1:1)
30. kolo27.5.Adamov - Černá Hora5:0 (4:0)1:3 (0:2)
 
2004/2005 OP žáci A
 
    podzim
14. kolo Šošůvka - Adamov A 4:3 (1:1)
15. kolo2.4.Adamov A - Rudice6:1 (3:1)2:1 (1:0)
16. kolo10.4.Lipůvka - Adamov A3:2 (2:0)4:6 (1:5)
17. kolo17.4.Bukovina - Adamov A4:0 (1:0)1:0 (0:0)
18. kolo23.4.Adamov A - Ráječko8:0 (3:0)6:1 (1:0)
19. kolo1.5.Lipovec - Adamov A1:3 (1:1)1:2 (0:2)
20. kolo7.5.Adamov A - Jedovnice A2:3 (1:1)0:5 (0:3)
21. kolo15.5.Vavřinec - Adamov A0:8 (0:3)1:11 (0:7)
22. kolo21.5.Adamov A - Blansko A3:0 (1:0)0:6 (0:5)
23. kolo28.5.volno  
24. kolo4.6.Adamov A - Sloup2:1 (1:0)0:2
25. kolo26.5.Ostrov - Adamov A2:7 (1:4)1:10 (1:3)
26. kolo11.6.Adamov A - Kotvrdovice2:1 (1:0)6:7 (2:5)
 
 

 
2003/2004 II.třída
 
    podzim
14. kolo16.4.Bořitov - Adamov0:1 (0:0)4:2 (2:1)
15. kolo4.4.Adamov - ASK Blansko5:2 (2:2)1:5
16. kolo11.4.Kořenec - Adamov3:1 (2:0)3:2 (1:1)
17. kolo17.4.Ráječko B - Adamov0:1 (0:0)1:1 (0:0)
18. kolo25.4.Lysice - Adamov2:1 (1:0)2:1 (2:0)
19. kolo2.5.Vísky - Adamov1:4 (0:3)0:6 (0:3)
20. kolo9.5.Adamov - Černá Hora1:3 (0:1)0:1 (0:1)
21. kolo16.5.Jedovnice - Adamov3:1 (1:1)2:2 (0:2)
22. kolo23.5.Adamov - Doubravice1:1 (1:1)3:1 (1:0)
23. kolo30.5.Šošůvka - Adamov3:0 (2:0)1:2 (1:1)
24. kolo6.6.Adamov - Rudice2:4 (2:1)2:2 (1:0)
25. kolo13.6.Kotvrdovice - Adamov3:4 (3:1)2:2 (2:2)
26. kolo20.6.Adamov - Lipovec3:2 (2:1)4:2 (2:1)
 
2003/2004 I.třída dorost
 
    podzim
14. kolo28.3.Kunštát - Adamov2:24:3
15. kolo4.4.Adamov - V. Bitýška0:3 (1:2)0:7
16. kolo10.4.Ivančice - Adamov9:0 (7:0)7:0
17. kolo17.4.Bosonohy - Adamov5:0 (4:0) 
18. kolo25.4.Adamov - Letovice3:1 (0:0)3:7
19. kolo2.5.V. Opatovice - Adamov5:1 (3:1)4:3 (2:2)
20. kolo9.5.Adamov - Kuřim1:0 (0:0)0:6 (0:1)
21. kolo16.5.Rájec-Jestřebí - Adamov5:0 (0:0)4:0 (1:0)
22. kolo23.5.Adamov - Zbýšov0:2 (0:1)0:3 (0:1)
23. kolo30.5.Kohoutovice - Adamov1:1 (1:0)5:1 (0:1)
24. kolo6.6.Adamov - Kotvrdovice0:1 (0:0)5:1 (2:1)
25. kolo13.6.Tišnov - Adamov10:0 (4:0)4:0 (1:0)
26. kolo20.6.Adamov - Medlánky3:9 (0:5)1:3 (0:1)
 
2003/2004 okresní soutěž žáků A
 
    podzim
10. kolo11.4.Lipovec - Adamov0:4 (0:3)1:5 (0:1)
11. kolo17.4.Adamov - Rudice1:1 (1:0)1:5 (1:0)
12. kolo25.4.Ostov u Macochy - Adamov2:0 (1:0)1:6 (0:0)
13. kolo2.5.Adamov - ČKD Blansko2:8 (1:2)2:3 (1:1)
14. kolo9.5.Bukovinka - Adamov5:1 (3:1)3:4 (2:3)
15. kolo16.5.Olomučany - Adamov2:0 (0:0)3:1 (2:0)
16. kolo23.5.Adamov - Vavřinec12:1 (4:1)9:1 (4:0)
17. kolo30.5.Lipůvka - Adamov3:3 (1:0)2:5 (1:3)
18. kolo6.6.Adamov - Kotvrdovice3:2 (1:2)1:3 (1:3)
 
2003/2004 okresní přebor přípravky A
 
    podzim
12. kolo Lipovec - Adamov1:2 (1:0)0:2 (0:1)
13. kolo Adamov - ASK Blansko2:1 (0:0)5:0 (3:0)
14. kolo Ráječko - Adamov0:1 (0:1)0:5 (1:1)
15. kolo Adamov - ČKD Blansko A2:2 (1:2)0:2 (0:0)
16. kolo Rudice - Adamov0:1 (0:1)0:2 (0:0)
17. kolo Jedovnice - Adamov 0:5 (0:3)
18. kolo Adamov - Vysočany5:0 (2:0)4:0     
19. kolo Šebrov - Adamov0:3 (0:2)0:5 (0:3)
20. kolo Adamov - Lipůvka8:0 (1:0)4:4
21. kolo ČKD Blansko B - Adamov2:0 (0:0)1:5 (1:3)
22. kolo Adamov - Rájec-Jestřebí4:3 (3:1)0:3 (0:2)

© 2006